Forum Machete,Modelism,Hobby: Cumpar kit 1:35 Hanomag radio SdKfz 251/3 Ausf. B = Zvezda 3604 - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

Cumpar kit 1:35 Hanomag radio SdKfz 251/3 Ausf. B = Zvezda 3604

#1 Useril este offline   radul 

  • Nou venit
  • Grup: Members
  • Postari: 3
  • Inregistrat: 16-June 10
  • Location:bucuresti

Postat 24 June 2010 - 07:42 PM

Doresc sa cumpar 1 buc. kit 1:35 Hanomag radio, SdKfz 251/3 Ausf. B = Zvezda 3604, chiar si inceput sau fara cutie, decaluri etc.


Sunt din Bucuresti si astept PM cu eventualele oferte [incluzind si pretul cerut si daca este negociabil].

#2 Useril este offline   Aditzu 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 159
  • Inregistrat: 12-October 08
  • Location:Cernavoda
  • Interests:Am multe

Postat 24 June 2010 - 08:36 PM

Incearca pe www.parcmodels.ro , www.hobbyx.ro sau www.machete.ro sau pe siteurile din afara, cunoscatorii de pe forum iti vor spune sigur unde gasesti.

#3 Useril este offline   radul 

  • Nou venit
  • Grup: Members
  • Postari: 3
  • Inregistrat: 16-June 10
  • Location:bucuresti

Postat 25 June 2010 - 03:19 PM

Vezi postareaAditzu, la 24 Jun 2010, 21:36, a spus:

Incearca pe www.parcmodels.ro , www.hobbyx.ro sau www.machete.ro sau pe siteurile din afara, cunoscatorii de pe forum iti vor spune sigur unde gasesti.


Iti multumesc pentru sfat ! Insa de fapt eu stiam de aceste siteuri, dar m-am gindit ca daca cumpar de la un forumist avem de cistigat atit vinzatorul [care ''scapa'' de ceva care nu-i mai trebuie] cit si eu [care platesc un pret mai mic]. Oricum multumesc inca o data.

Am uitat sa precizez ca nu cumpar decit daca vad cu ochii mei macheta [deci practic trebiue sa ne intilnim in Bucuresti].

#4 Useril este offline   Aditzu 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 159
  • Inregistrat: 12-October 08
  • Location:Cernavoda
  • Interests:Am multe

Postat 25 June 2010 - 03:48 PM

Nu cred ca ar vinde cineva cu mai putin de 40-50 ron(atat costa si kitul in magazin). Poate ai noroc, oricum cel mai bine e sa il cumperi de la magazin, ori de la cineva care iti da si niste poze cu continutul cutiei. Acum ramane cum preferi tu.

#5 Useril este offline   radul 

  • Nou venit
  • Grup: Members
  • Postari: 3
  • Inregistrat: 16-June 10
  • Location:bucuresti

Postat 01 July 2010 - 11:36 AM

S-a rezolvat.

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

2 useri citesc topicul
0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi