Forum Machete,Modelism,Hobby: Colectia Lui DMS - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Colectia Lui DMS mai mult ferrari,dar nu numai........

#1 Useril este offline   DMSu 

  • Membru deplin
  • Grup: Members
  • Postari: 13
  • Inregistrat: 11-October 09
  • Location:Botosani
  • Interests:colectionat machete,graffiti,desenat masini,basket,forbal,billiard si multe cele.....

Postat 11 October 2009 - 01:15 PM

Salutari colectionari!Aici imi voi prezenta colectia mea de machete ferrari si nu numai,la diferite scari....voi incepe cu 2 ferrari:

1:Ferrari 275 GT4-BBurago-1.24-o macheta superba,facuta de firma bburago,la fel ca si celelalte ferrari.....
2:Ferrari 550 Maranello-BBurago-1.24-macheta in cauza a venit fara oglinzi,datorita postei romane:(....in rest,realizarea e frumoasa ......

poze: http://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele...ms/page-13.html

imi pare rau ca pun link,dar nu stiu nici sa atatsez,nici sa pun un photobucket.....ajutorul este bine venit....

Cu stima,
DMSu

#2 Useril este offline   DMSu 

  • Membru deplin
  • Grup: Members
  • Postari: 13
  • Inregistrat: 11-October 09
  • Location:Botosani
  • Interests:colectionat machete,graffiti,desenat masini,basket,forbal,billiard si multe cele.....

Postat 15 October 2009 - 08:01 AM

Vezi postareaDMSu, la 11 Oct 2009, 14:15, a spus:

Salutari colectionari!Aici imi voi prezenta colectia mea de machete ferrari si nu numai,la diferite scari....voi incepe cu 2 ferrari:

1:Ferrari 275 GT4-BBurago-1.24-o macheta superba,facuta de firma bburago,la fel ca si celelalte ferrari.....
2:Ferrari 550 Maranello-BBurago-1.24-macheta in cauza a venit fara oglinzi,datorita postei romane:(....in rest,realizarea e frumoasa ......

poze: http://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele...ms/page-13.html

imi pare rau ca pun link,dar nu stiu nici sa atatsez,nici sa pun un photobucket.....ajutorul este bine venit....

Cu stima,
DMSu


nu va plac?:(....macar,aratati-mi cum sa pun in photobucket .....sau cum sa pun pozele pe forum

#3 Useril este offline   claudiu_ne2000 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 599
  • Inregistrat: 09-July 07
  • Location:Deva

Postat 15 October 2009 - 06:07 PM

hai ca te ajut eu...

in primul rand trebuie sa incarci pozele respective pe un site de specialitate...eu folosesc www.photobucket.com dar mai sunt si altele, apoi mergi la fiecare poza si copiezi link-ul care contine codul [IMG] in fata adrsei de internet a fotografiei. Apoi mergi la tabla de mesaj de pe cartula si dai "paste"...ATAT

UITE AICI UN PRINT SCREEN...CU DETALII


Bafta

Thumbnail atasat

  • Imagine atasata: untitled.JPG

Aceasta postare a fost editata de claudiu_ne2000: 15 October 2009 - 06:09 PM


#4 Useril este offline   DMSu 

  • Membru deplin
  • Grup: Members
  • Postari: 13
  • Inregistrat: 11-October 09
  • Location:Botosani
  • Interests:colectionat machete,graffiti,desenat masini,basket,forbal,billiard si multe cele.....

Postat 07 November 2009 - 10:51 AM

[quote name='claudiu_ne2000' post='95276' date='15 Oct 2009, 19:07']hai ca te ajut eu...

in primul rand trebuie sa incarci pozele respective pe un site de specialitate...eu folosesc www.photobucket.com dar mai sunt si altele, apoi mergi la fiecare poza si copiezi link-ul care contine codul in fata adrsei de internet a fotografiei. Apoi mergi la tabla de mesaj de pe cartula si dai "paste"...ATAT UITE AICI UN PRINT SCREEN...CU DETALII Bafta[/quote] azi:Ferrari 308gtb-1.24-bburago chiar daca e un amde in italy,nu si-au dat silinta prea mult:|....dar fiind un ferrari,e bine-venit in colectia mea:D [img]http://i824.photobucket.com/albums/zz164/DariusMcScotty/fssss.jpg

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi