Forum Machete,Modelism,Hobby: diorama batalia de la kursk - scara 1/50 - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

diorama batalia de la kursk - scara 1/50

#1 Useril este offline   corgi 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 145
  • Inregistrat: 27-November 07

Postat 07 January 2009 - 11:43 AM

Am de vanzare o diorama la scara 1/50, produsa de firma Corgi, in ambalaj original. Diorama contine un teren de lupta foarte, foarte detaliat (urme de senile, rsturi de tancuri, noroi, etc) si doua tancuri la scara 1/50: T34, sovietic si Tiger, german, cu foarte multe detalii, inscrisuri. Produsul este serie limitata. Puteti viziona o poza aici: http://www.corgi.co....ish/CC61006.htm#. Pret: 170 lei. Cine e hotarat si ar dori produsul, dar nu are bani acum, imi spune si il opresc. Astept chiar si cateva luni pentru ca doritorul sa stranga suma. Pentru mai multe detalii, ma puteti contacta pe PM.

#2 Useril este offline   octav_x 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 236
  • Inregistrat: 13-September 08
  • Location:bucuresti

Postat 07 January 2009 - 11:48 AM

pai pe site acolo e mai ieftina noua decat o dai tu second

#3 Useril este offline   corgi 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 145
  • Inregistrat: 27-November 07

Postat 07 January 2009 - 11:57 AM

Vezi postareaoctav_x, la 7 Jan 2009, 11:48, a spus:

pai pe site acolo e mai ieftina noua decat o dai tu second


Pai nu e second hand. E nou-nouta, in cutie originala - nici nu am umblat la ea, de aia am luat poza de pe site, ca sa nu deranjez ceva inauntru. Iar daca o iei de pe site, te costa transportul de te rupe, din UK - plus ca pretul de pe site e de importator. Daca te intereseaza, discutam. Iti pot trimite si foto mai multe - inclusiv cutia, ca sa te convingi.

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi