Forum Machete,Modelism,Hobby: am o problema cu parola - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

am o problema cu parola

#1 Useril este offline   D.A.N. 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 225
  • Inregistrat: 02-April 07

Postat 11 November 2013 - 04:09 PM

cartula si z-mare ma cunoasteti.
am folosit contul dupa mult timp, care a fost facut de un prieten pt mine, am uitat parola, am cerut alta noua, dar nu vreau sa gresesc cu ceva, mai ales ca cunostintele mele in acest domeniu sint limitate.
va rog sa ma sunati la 0757202202 sau sa-mi dati untel de contact pt a lamuri aceste lucruri.
zet in acest sens ti-am trimis si tie email separat.
multumesc pt intelegere

#2 Useril este offline   crios 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 4898
  • Inregistrat: 29-November 04

Postat 12 November 2013 - 07:44 PM

Nu pot sa intervin pe langa Cartula pentru ca nu am motive mai ales ca eu cu Cartula nu mai avem de mult timp preocupari comune.
Nu ma prind care este in realitate problema ta, dar probabil nu este ceva grav.
Am vazut ca te poti loga deci esti proprietarul unui cont si al parolei contului cu pricina asa ca langa "numele tau" se afla un triunghi cu varful in jos. Daca dai "click" pe triunghi iti apare ceea ce vezi in imagine.
Imagine atasata: profil.jpg
Pasul doi - dai "click" pe "Setarile mele" si vei ajunge in alt meniu.
Imagine atasata: adresa.jpg
In meniul din stanga, daca vrei sa schimbi adresa de e-mail dai "click" pe "schimba adresa de e-mai", urmezi insructiunile si salvezi. (asta in cazul in care adresa de e-mail cu care te-a inregistrat prietenul tau nu este adresa ta de e-mail).
Daca adresa este a ta dai "click" pe "schimbare parola". Urmezi insrtuctiunile, salvezi si astepti sa-ti vina o parola pe adresa de e-mail inscrisa pe forum. Va fi o serie de cifre combinate cu litere.
O poti folosi asa cum este.
Imagine atasata: parola.jpg
Eu asa o folosesc.
Bafta!

#3 Useril este offline   D.A.N. 

  • Membru senior
  • Grup: Members
  • Postari: 225
  • Inregistrat: 02-April 07

Postat 12 November 2013 - 10:50 PM

Vezi postareacrios, la 12 November 2013 - 07:44 PM, a spus:

Nu pot sa intervin pe langa Cartula pentru ca nu am motive mai ales ca eu cu Cartula nu mai avem de mult timp preocupari comune.
Nu ma prind care este in realitate problema ta, dar probabil nu este ceva grav.
Am vazut ca te poti loga deci esti proprietarul unui cont si al parolei contului cu pricina asa ca langa "numele tau" se afla un triunghi cu varful in jos. Daca dai "click" pe triunghi iti apare ceea ce vezi in imagine.
Atasament profil.jpg
Pasul doi - dai "click" pe "Setarile mele" si vei ajunge in alt meniu.
Atasament adresa.jpg
In meniul din stanga, daca vrei sa schimbi adresa de e-mail dai "click" pe "schimba adresa de e-mai", urmezi insructiunile si salvezi. (asta in cazul in care adresa de e-mail cu care te-a inregistrat prietenul tau nu este adresa ta de e-mail).
Daca adresa este a ta dai "click" pe "schimbare parola". Urmezi insrtuctiunile, salvezi si astepti sa-ti vina o parola pe adresa de e-mail inscrisa pe forum. Va fi o serie de cifre combinate cu litere.
O poti folosi asa cum este.
Atasament parola.jpg
Eu asa o folosesc.
Bafta!

multumesc
sint 99% ca este contul facut pt mine, mai ales ca atunci foloseam deseori initialele intregului nume.
dar pt 1% imi fac griji, exista o posibilitate ca alt machetist sa fi folosit aceleasi indicativ, si in acest sens dau aceste explicatii ca sa se observe buna mea intentie.
acest gind mi-a venit dupa ce facusem pasii pt o a doua parola.
cred ca este de ajuns si am sa inchei acest subiect
multumesc

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi