Forum Machete,Modelism,Hobby: Cumpar numerele de la 59 la 66 inclusiv Bismark - Forum Machete,Modelism,Hobby

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Cumpar numerele de la 59 la 66 inclusiv Bismark

#1 Useril este offline   pauliutis 

  • Nou venit
  • Grup: New Users
  • Postari: 7
  • Inregistrat: 06-July 12

Postat 19 November 2012 - 12:56 PM

Imi cer scuze daca nu am postat unde trebuie dar sunt nou pe forum.Eventual rog un moderator sa mute topicul unde trebuie!

Am nevoie de numerele 59 60 61 62 63 64 65 66 din colectia Bismark daca ma poate ajuta cineva.Multumesc mult!



#2 Useril este offline   yycons 

  • Membru deplin
  • Grup: Members
  • Postari: 38
  • Inregistrat: 22-March 11
  • Location:Bucuresti

Postat 05 December 2012 - 10:45 PM

Vezi postareapauliutis, la 19 November 2012 - 12:56 PM, a spus:

Imi cer scuze daca nu am postat unde trebuie dar sunt nou pe forum.Eventual rog un moderator sa mute topicul unde trebuie!

Am nevoie de numerele 59 60 61 62 63 64 65 66 din colectia Bismark daca ma poate ajuta cineva.Multumesc mult!



Le gasesti pe toate in Bucuresti, in Piata Romana, la coloane. Sunt doua chioscuri dedicate, cu colectiile complete Bismarck si Mari Corabii.
Alte chioscuri care vand colectiile: in Piata Unirii pe coltul Intersport, la Bucur Obor chiar la intrarea in magazin si Drumul Taberei la Orizont chiar in statia RATB si la 34 putin dincolo de statie, catre piata Moghioros.
Toate aceste choscuri vand orice numar sau numere la pret ofiicial. Primesc si comenzi, fara taxe.
Succes

Aceasta postare a fost editata de yycons: 05 December 2012 - 10:54 PM


Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi